SepetSEPETİNİZ BOŞALIŞVERİŞE BAŞLA

Hakkında

 

            Haceri Simya, doğanın güzelliğini ve iyiliğini hayatımızda derinlemesine yaşamak ve yaşatmak üzere yola çıkmış doğa dostu bir firmadır. ‘Taş’ anlamına gelen ‘Hacer’ kelimesi ile bütün hastalıkları iyileştirme ve yaşam ömrünü uzatacak iksirleri bulma anlamına gelen ‘simya’, bir araya gelerek firmamıza yakışan isim oldular.

 

           HaceriSimya’nın uzman AR-GE ekibi, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu besin ve elementler için doğal takviyeler, temizlik ihtiyaçlarımız ve kişisel bakımlarımız için organik ve doğa dostu içeriklerden oluşan ürünler sunar. İşlenmiş, saflaştırılmış yarayışlı doğal kayaçlar, bitkiler, bitki özleri ve bir çok hammadde içeren ürünlerimiz, etil alkol içermez. Yenilikçi ürün grubunda olan ürünlerimizin etkileri çok kısa sürede görülür.

 

            Ürünlerimiz, insan sağlığı ve mutluluğu için doğaya zarar vermeden ve doğayı koruyarak üretilmiştir, kullanımdan sonra kalıcı kirlilik bırakmaz.

 

            Şirketimiz, gıda, kozmetik, tekstil ve diğer alanlarda faaliyetlerini yürütmek üzere alanlarında uzman ve sektörel deneyimli teknik ekibi ile ‘insan sağlığının ve doğanın koruyucusu’ olmayı kendisine misyon edinmiştir.